Odesílání...

Náš CVRKlý e-shop v tuto chvíli spí a čeká na nový kabátek.

O nás

Naše poslání

Jsme CVRK. Lidé s otevřenou myslí, kteří věří v jedinečnost, originalitu a talent každého z nás.  V našich kamenných obchodech se můžete těšit z tvorby více než 200 lokálních návrhářů a designérů, kteří se rozhodli vstoupit do světa nezávislé autorské tvorby. CVRK nabízí prostor pro kreativní lidi se šikovnýma rukama a hlavou plnou rozmanitých nápadů. Jsme přesvědčeni, že štěstí člověka začíná ve chvíli, kdy objeví svůj vlastní potenciál a nalezne to, co ho baví. S dostatečnou vášní pro věc se stává jeho život naplněným, dosahuje skvělých výsledků a šíří štěstí a radost dál.

  

 

Pomáháme odvážným plnit si své sny

Vydat se na tuto sebeobjevnou cestu a následovat své sny však často vyžaduje velkou dávku odvahy a sami víme, že začátky nebývají jednoduché. Proto vytváříme ve CVRKu prostor, ve kterém podporujeme v rozjezdech všechny odvážlivce, kteří se rozhodli do toho praštit a jít vlastní cestou za svým životním posláním. Zároveň ukazujeme možnosti a nabízíme alternativy těm, kteří se ocitli na rozcestníku a teprve hledají, na kterou světovou stranu se vydají.

 

 

Otevíráme dveře tam, kde není lehké vzít za kliku

Víme, že začátky nejsou jednoduché. Naší snahou je podporovat začínající autory nejen poskytnutím výstavního prodejního prostoru, ale i odborným poradenstvím v podobě tematických workshopů šitých na míru. Na neformálních setkáních dáváme prostor našim autorům vzájemně sdílet své zkušenosti. Někdy je fajn se ujistit, že v tom nejsem sám a kolegové z oboru jsou často na té samé lodi.

 

 

   Věříme, že zdánlivě jinačí obohacuje to naše

Razíme motto: „Najdi si, v čem je ti dobře“. Ať už se jedná o oblečení, módní doplňky, volnočasovou aktivitu nebo profesi. Začíná to v našich obchodech, kde si každý může vybrat svůj „kousek na míru“, který podtrhne jeho osobnost a udělá mu radost. Proces sebeobjevování a nalézání vnitřního pocitu štěstí může pokračovat účastí v kreativních workshopech a rozvojových přednáškách, či četbou našeho Blogu. Na jeho stránkách s námi ochutnáte skvělou kávu a výborné jídlo, pozveme vás na zajímavá místa, vyzkoušíme za vás nevyzkoušené a nasdílíme CVRKlé „fashion tipy“. Přineseme vám zajímavé příběhy našich autorů i dalších spřízněných bytostí, které vám mohou být inspirací.

Ať už se s naší inspirací, či bez ní, vydáte jakoukoli cestou, nezapomeňte,
že jste originál – stejně tak jako rozmanité kousky v našich obchůdcích.


NAŠI DESIGNÉŘI

Z NAŠEHO BLOGU

CVRKlé tipy

Originální dárek pro muže aneb 6 CVRKlých vánočních tipů pro pány

27.11.2022 / Adriana Škvorová

CVRKlé tipy

CVRKlý speciál bytových doplňků

28.09.2022 / Adriana Škvorová

Ekologická přání s trochou kukuřice - Chaukiss

30.07.2022 / Adriana Škvorová

CVRKlé tipy

Znáte malý zázrak jménem konjaková houba? Vyrazte pro ni na Letnou

26.07.2022 / Adriana Škvorová

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím