Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Knihy
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (7)

Vrána k vráně, korálek ke korálku… Jemné šperky s pozorností k detailu a jedinečným příběhem. Používáme kvalitní materiály, které si pečlivě vybíráme – stříbro, zlato, minerály, hedvábí a nejmenší korálky na světě. Tvoříme sdílením.


Jsme 2 a naše šperky vznikají v interakci. Hledáme vždy „to nejkrásnější“ – materiál, tvar, spojení, vzkaz, který šperkem vysílám sobě i okolí. Jsme vrána k vráně, které se slétají a tvoří, společně…

Tvoření, sdílení, sounáležitost a energie, která je ukryta v našich špercích – radost, hravost, ženskost, pohyb, proměna, nic není navěky stejné… Naše šperky jsou velmi jemné a odolné. Dají se vrstvit nebo nosit samostatně, nemusí se sundávat a stávají se tak naší nedílnou součástí. Upoutávají pozornost – naši i ostatních. Nutí nás všímat si detailů, každého uzlíku a korálku. Narovnávání a přeskupování je součástí našich rituálů a zpřítomnění.

Baví nás barvy, tvary, průsvitnost a odlesky. Milujeme, když šperky dodají jiskru a energii, když jsou součástí příběhu, který každá žena vypráví.


Kategorie

Ženy > Šperky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Letná

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace