Odesílání...

Kontakt CVRKalky   Kontaktní formulář   Obchody


 

Monika Koťarová (Praha)

Srdce CVRKu - media, rozvoj, spolupráce, inovace
monika@cvrk.cz
tel: 773 173 013

…Monika stále vymýšlí, jak posunout CVRK dál a hledá různá vylepšení. To jí drží v neustálém pohybu a někdy budete mít pocit, že je nedostižitelná. Zcela jistě ji ale lapíte na zajímavé nápady, které s vámi bude ráda rozvíjet a hledat společné synergie a zajímavé formy spolupráce. Pokud se vám líbí, co děláme a chtěli byste CVRK rozjet i ve vašem městě, je Monika tou správnou osobou, na kterou se obrátit.

 


Radka Bajusová (Praha)

(H)Řešitelka autorů - manažerka pro komunikaci s autory
radka@cvrk.cz
tel: 770 177 350

...Radka vytváří ten správný prostor pro všechny kreativní a originální lidi, kteří vystavují v naší prodejní galerii lokální nezávislé autorské tvorby. Proto pokud chcete svou nápaditou tvorbou těšit nejen sebe ale i ostatní (a především pak naše zákazníky), kontaktujte právě ji. Komunikace, řešení, sdílení společných radostí i starostí, na to je tu pro všechny milé autory naše Radka.

 

  

 

Jana Vargová (Praha)

Dirigentka provozu - manažerka obchodů, workshopy, semináře
janka@cvrk.cz
tel: 770 138 237

…má pod svou taktovkou vše, co je spojené s chodem našich pražských poboček. Pokud máte nějaké dotazy ohledně provozu našich prodejních galerií nebo byste u nás chtěli pracovat, obracejte se právě na Janu. A když sháníte nápaditý prostor, kde budete moci kreativně třeštit, pořádat workshopy a přednášky, anebo schůzovat za hranicemi svých běžných kanceláří, i v tomto případě kontaktujte Janu.

 

Hanka Kovalová (Ostrava)

Ostravská spojka – manažerka obchodu, komunikace s autory, workshopy
ostrava@cvrk.cz
tel: 770 101 970

 

...naše hlavní moravská spojka Hanka vám ráda pomůže při výběru toho nejlepšího prostoru pro vás v ostravském CVRKu. Naše supermanka Hanka navíc zastane chod celé pobočky a postará se o vaše super kousky. Navíc vám mile ráda poskytne kreativní území, pokud se rozhodnete uspořádat kreativní workshop či přednášku.   

Adriana Škvorová (Praha)

Spiderwoman…stále spřádá sítě – sociální sítě a webovky
adriana@cvrk.cz

…ráda sdílí a lajk-uje. Pokud máte téma ke komunikaci a chcete být vidět na našich sociálních sítích, je Adriana tou správnou osobou, kam hrnout fotografie, videa, blogy či jiné komunikační materiály…Adriana uvítá i vaše další nápady– u nás se kreativitě meze nekladou.


  


Zeptejte se na nás, na co chcete, my na co víme, odpovíme
...a my toho hodně víme:-)

 

Vaše jméno *
Vaše příjmení *
Vaše emailová adresa *
Váš telefon
Váš dotaz *
 

* Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace