Odesílání...

Udělejte radost CVRK dárkovým poukazemJarní otevírací doba
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2500 Kč!
V pátek 1.března otevřenou výjimečně všechny pražské CVRKy ve 12:00 hodin.

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Knihy
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (14)

V našich dílnách najdou uplatnění lidé, kteří mají vlivem svého onemocnění znevýhodněný vstup na běžný trh práce. Získají tak nejen výdělek, ale také potřebné pracovní a sociální dovednosti, což přispívá k jejich opětovnému začlenění do společnosti.


Neziskovka BONA, o.p.s. pomáhá lidem s duševním onemocněním. Posláním BONY je jejich opětovné začlenění do společnosti a zkvalitnění jejich života. Značka JEDNA BEDNA skrývá textilní dílnu, sklářskou dílnu a obchod. 

Nákupem uděláte radost nejen sobě a svým blízkým, ale zároveň pomůžete těm, kteří to potřebují.Každý výrobek je jedinečný. Společně s nimi k vám pod značkou JEDNA BEDNA putuje i příběh našich zaměstnanců a klientů, lidí se zkušeností s duševním onemocněním.

Ve sklářské dílně v Praze Bohnicích vznikají překrásné vitráže z barevného skla již od roku 2006. Vyrábíme technikou tiffany či fusingu čistě dekorativní předměty i produkty určené pro praktické využití v domácnosti. Mezi velice oblíbené výrobky v podobě dekorativních předmětů patří andílci, šperky, zápichy do květináče, závěsné dekorace na stěnu nebo do oken a mnoho dalších. 

Textilní dílnu provozujeme od roku 2007 a nově sídlí v ulici Ve Smečkách. Oblíbenými výrobky z této dílny jsou tašky, kabelky, obaly a kapsičky, kapsáře, zástěry chňapky, autíčkovníky, medvídci, rejnoci a nesmí chybět peněženky. Rádi děláme také zakázky, je to pro nás výzva. Od mašlí, přes dárkové sáčky až po složité hračky pro pejsky - zkrátka se nebojíme ničeho. 

Obchod JEDNA BEDNA najdete v centru Prahy v Žitné ulici. Nakoupíte zde originální rukodělné výrobky naší značky ale také i z jiných chráněných dílen z Prahy ale třeba také z Havlíčkova Brodu či Bratislavy.

Kategorie

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace