Odesílání...

Náš CVRKlý e-shop v tuto chvíli spí a čeká na nový kabátek.

Designéři

Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Ostrava
CVRK workshopárna

> celkem foto (12)

Těší mě. Jmenuji se Simona a pomáhám všem ženám vytvořit z obyčejného bytu ten pravý domov. Místo, kam se rádi vracíte, které vás už při vstupu do dveří obejme a ve kterém se cítíte dobře. Vyrábím originální doplňky do bytu a domu...


...které v IKEA nekoupíte.

Pomůžu vám zabydlet se díky

  • háčkovaným košům a košíkům
  • prostíráním
  • podšálkům
  • svetříkům na hrnky
  • pufům a stoličkám
  • polštářům aj.

Máte domácnost zařízenou, ale chcete se líbit a zároveň nosit něco, co vám, kamarádce, dceři nebo mamince dodá energii a sebevědomí? Pořiďte si stříbrné šperky nebo náramek s minerály. Pod mou značkou najdete mnohdy netradiční barevné kombinace i něžné sety. Ale pozor! Pouze na vlastní nebezpečí. Kdo jednou zkusí, navždy propadne. :)

Zimní outfit doladíte háčkovanou čepicí a čelenkou z bavlny nebo merino vlny. Navíc ochrání uši a čelo před zimou a jsou hebké na dotek. Koupí čelenky z těchto přírodních materiálů uděláme krok ke snížení množství akrylu v Čechách a některé jedinečné barevné kombinace vzniknou díky originálnímu barvení přízí českými ručkami, takže podpoříte další české tvůrce.

Nenašli jste v obchodě barevnou kombinaci, po které pátráte? Nebo máte speciální přání? Napište mi na jsemtaky@utrzenazeretizku.cz a vymyslíme to společně. Protože pro vás a společně s vámi to má smysl.

Nakoupili jste? Označte mě a sdílejte fotky s #jsemtakyutrzenazeretizku


Kategorie

Kde najdete moje zboží

> CVRK Václavák

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím