Odesílání...

Náš CVRKlý e-shop v tuto chvíli spí a čeká na nový kabátek.

Designéři

Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRK workshopárna

> celkem foto (6)

"Ponožky, které ti rozzáří den"
Ahoj! Jsem Honza Novák a značku JenSocks.cz jsem založil pro lidi, kteří stejně jako já propadli barvám a nebojí se do nich s citem obléknout od hlavy až k patě. Věřím, že ti moje ponožky rozzáří den i mysl!


Ponožky pro mě totiž nejsou jen pouhým funkčním kouskem oblečení. Jsou (ne)nápadným doplňkem, který dokáže ozvláštnit a pozvednout každý outfit. A já bych si moc přál, aby ses i ty díky mým ponožkám stal králem kanceláře a obchodních schůzek. Aby ses v nich bavil, cestoval, poznával svět… Zkrátka užíval si život na každém svém kroku.

Ponožky navrhuji sám. A velmi mě to baví! Hrozně rád vymýšlím vlastní vzory a hledám barevné kombinace, které jednoduše podtrhnou osobnost svého nositele a elegantně doplní jeho vzhled. Kromě designu je pro mě ale důležitá i kvalita zpracování, a proto jsem výrobu mých ponožek svěřil do rukou českých lokálních výrobců. Chci totiž, aby tě mé ponožky provázely životem co nejdéle! 

Můj příběh

Nedokážu říct, kdy přesně jsem barevné ponožky poprvé oblékl, ale vím, že od té doby už v mém šuplíku černou klasiku nenajdeš. Zjistil jsem totiž, že díky nim jsou mé dny tak nějak veselejší.

Avšak i když je na trhu výrobců barevných ponožek spousta, dlouho jsem nemohl najít takové, které by se ke mně opravdu hodily. A tak jsem si před časem řekl, že si je navrhnu a vyrobím sám. A skutečně se mi to zhruba za půl roku podařilo!

Nakonec jsem se ale odvážil jít ve svém ponožkovém „šílenství“ ještě dál a rozhodl jsem se je vypustit do světa. Aby dělaly společnost a radost i dalším lidem jako jsem já. A tak vznikla moje značka JenSocks.cz, která tě, doufám, bude bavit stejně jako mě!

Výroba

Ponožky JenSocks.cz vyrábím na Vysočině v různém nákladu jako limitované edice na vysoce kvalitních strojích z těch nejlepších materiálů. Zatím se držím tradičních materiálů jako je bavlna, polyamid či elastan, které využívám v tom nejlepším možném poměru a složení, ale již brzy se chystám experimentovat například i s bambusem a dalšími přírodními materiály. Chci totiž, aby tvoje noha zažívala při nošení ponožek co největší komfort! 

Vím, že každému se líbí něco jiného, avšak věřím, že u mě najdeš takové ponožky, které rozzáří nejen tvůj outfit, ale také tvou mysl a celý tvůj den! 

Kategorie

Kde najdete moje zboží

> CVRK Letná

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím