Odesílání...

Náš CVRKlý e-shop v tuto chvíli spí a čeká na nový kabátek.

Designéři

Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Ostrava
CVRK workshopárna

> celkem foto (8)

Barrsa je ryze česká oděvní značka, která vznikla v Přerově na Moravě.
S láskou pro vás již více jak čtrnáct let šijeme kvalitní a nevšední oblečení pro volný čas, sport i jen tak pro radost.

 


Značka byla založena v roce 2007, nicméně její kořeny sahají mnohem hlouběji. Jejím tvůrcem je módní návrhář Ondřej Závěšický, který byl odjakživa kreativní, a díky mamince švadlence se dostal na oděvní školu. Srdcař, perfekcionista a milovník in-line bruslí, který si už v mládí uvědomil, že na trhu oblečení chybí poctivé a kvalitní kousky s nevšedním designem, ve kterých by byl každý výjimečný.

Nebyl to ale lehký úkol – zajistit místo podnikání, šicí stroje, sehnat kvalitní materiály a vymyslet pohodlné střihy, kombinace barev i látek, neboť všechny tyto prvky pojilo slovo DOKONALOST. Ondřej je ale bojovník a několik let vytvářel návrhy, šil, zkoušel, vylepšoval, propadal panice a neúspěchům, ale i tak hledal další a další možnosti, jak dosáhnout svého vysněného cíle. Každý z nás zažije pády, ať už osobní či podnikatelské, ale tento kreativec to nikdy nevzdal – a v tom je síla celé značky.

Důležité také bylo, že na tuto cestu nebyl dlouho sám – jsme malá rodinná firma, takže Ondrovi celou dobu dělala oporu jeho partnerka a nyní manželka Pavla, která se stará hlavně o marketing a pomáhá se strategií značky. V naší malé dílničce v Přerově najdete také dvě úžasné švadlenky, které zodpovídají za každý steh na našem oblečení. A v neposlední řadě jsou naší velkou motivací a sluníčky ve všech sférách našich životů také dcerky Adriana a Taťána.

Vsázíme hlavně na jedinečné střihy a kvalitní materiály, které Ondra osobně vybírá po celé České republice, ale také v Evropě. Kombinujeme příjemnou bavlnu a funkční materiály a dbáme na pohodlí, které je pro naše zákazníky důležité. Začínali jsme s výrobou sportovních mikin pro skejťáky, ale nyní se můžete těšit také na originální bundomikiny s nepromokavým softshellem, pánské i dámské mikiny, kvalitní trička či tílka s potiskem, tepláky pro ženy i muže, ale také legíny, originální šaty, sukně a čepice.

Jsme skvělá parta, která se těší na každou novou výzvu, na nové zákazníky, ale i spokojené nadšence, kteří se k nám vrací pro další originální kousky.

Děkujeme, že si užíváte pohodlí a jedinečnost s námi!

Ondra & Pavla

Kategorie

Kde najdete moje zboží

> CVRK Václavák

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím