Odesílání...

Radka Bajusová: Když vás v noci budí inspirace

p_logo.jpg

Radka Bajusová je zakladatelka značky Hento Tamto a zapálená CVRKalka. Její příběh začíná na Slovensku u tvořivé babičky, která šila pro celou vesnici a Radce předala lásku k rukodělné práci a kreativitě. Stěhování do Prahy přineslo kromě nových pracovních příležitostí, nákup prvního šicího stroje a taky vlastní experimenty. Radce se narodil syn Hugo a během rodičovské dovolené se pustila do šití na plno. Má plnou skříň nakoupených látek, ale jak sama říká, pořád hledá svou autentickou cestu a ráda by se přidala k hnutí slow fashion, které si klade za cíl udržitelnou módu.

V podcastu jste slyšeli o

Radka Bajusová Hento TamtoRadka Bajusová Hento TamtoRadka Bajusová Hento TamtoRadka Bajusová Hento TamtoRadka Bajusová Hento TamtoRadka Bajusová Hento TamtoRadka Bajusová Hento TamtoRadka Bajusová Hento Tamto podcast CVRKOTRadka Bajusová Hento Tamto podcast CVRKOTRadka Bajusová Hento Tamto podcast CVRKOTRadka Bajusová Hento Tamto podcast CVRKOTRadka Bajusová Hento Tamto podcast CVRKOT

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace