Odesílání...

Pipasik: Když vám něco chybí, tak si to vytvořte sami

p_logo.jpg

Autorské duo Jitka Musilová a Zuzana Šuleková tvoří pod značkou Pipasik. Potkaly se na dětském hřišti a kromě rodičovstí je spojila i touha vytvořit pro své děti aktivity, které je budou rozvíjet. Jako vystudované architektky mají blízký vztah k papíru, na který zakreslovaly plány. Znalosti technických výkresů teď využívají při tvorbě dětských her z papíru. Inspiraci čerpají ze zkušeností s výchovou vlastních dětí nebo z principů montessori pedagogiky. Pipasik to jsou nejen hry s příběhem a touhou naučit děti něco tak, aby si toho ani nevšimly, ale také materiály vybírané s ohledem na životní prostředí.


Pipasik CVRK Podcast CVRKOTPipasik CVRK Podcast CVRKOTPipasik CVRK Podcast CVRKOTPipasik CVRK Podcast CVRKOTPipasik CVRK Podcast CVRKOTPipasik: Když vám něco chybí, tak si to vytvořte samiPipasik: Když vám něco chybí, tak si to vytvořte samiPipasik: Když vám něco chybí, tak si to vytvořte sami

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace