Odesílání...

Náš CVRKlý e-shop v tuto chvíli spí a čeká na nový kabátek.

CoCat: Když je touha tvořit silnější než potřeba jistého výdělku

p_logo.jpg

Kousky pod značkou Cocat vytváří oděvní návrhářka Lucie Hvězdová. Šití ji provází celý život a opravdu ho miluje. Po rodičovské dovolené sebrala odvahu jít vlastní cestou a rozhodla se, že se do své původní práce nevrátí. Oblečení, které do té doby šila jen pro rodinu a přátele, začala prodávat.

Cocat, to jsou originální kousky z lokálních materiálů ve stylu slow fashion. Lucie inspiruje své zákaznice k tomu oblékat se do věcí, které nepodporují globální módní byznys, ale jsou jedinečné a šetrné k životnímu prostředí. Daří se jí to a nadšené ženy, které pro šaty nebo mikinu místo do obchodního řetězce vyrazí ke značce CoCat, jsou největší odměnou za poctivou práci.


Cocat CVRK Podcast CVRKOTCoCat CVRK Podcast CVRKOTCocat CVRK Podcast CVRKOTCoCat CVRK Podcast CVRKOTCocat CVRK Podcast CVRKOTCoCat CVRK Podcast CVRKOTCocat CVRK Podcast CVRKOTCoCat CVRK Podcast CVRKOTCoCat CVRK Podcast CVRKOTCoCat CVRK Podcast CVRKOTCoCat CVRK Podcast CVRKOTCocat CVRK Podcast CVRKOT

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím