Odesílání...

Náš CVRKlý e-shop v tuto chvíli spí a čeká na nový kabátek.

HLE: Chtěla jsem koženou kabelku, ale neměla na ni. Pak jsem navštívila mámu v dílně, kde pracuje...

p_logo.jpg

Hanka Leisnerová začala s tvořením originálních kabelek velmi jednoduše. Ty kožené v obchodech pro ni byly nedostupné, a tak se je naučila šít sama. Dnes tvoří pro sebe i pro ostatní pod značkou HLE.

Dbá na to, aby její kousky kromě designu vynikaly i svou šetrností k životnímu prostředí. Proto pro své šití kromě zbytků kůží z průmyslové výroby a drobných odstřižků objevuje i nové recyklovatelné materiály, třeba banerovinu. Její produkty si můžete osahat v obchodech CVRK, kde je stálou a hrdou prodejkyní.


 

HLE: Chtěla jsem koženou kabelku, ale neměla na ni. Pak jsem navštívila mámu v dílně, kde pracuje...Hle CVRK Podcast CVRKOTHle CVRK Podcast CVRKOTHle CVRK Podcast CVRKOTHle CVRK Podcast CVRKOTHle CVRK Podcast CVRKOTHle CVRK Podcast CVRKOTHle CVRK Podcast CVRKOTHle CVRK Podcast CVRKOTHle CVRK Podcast CVRKOTHle CVRK Podcast CVRKOTHle CVRK Podcast CVRKOT

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím