Odesílání...

Přírodní péče o pleť. Složení, které Vaší pleť rozjasní, vyživí i hydratuje. Pleťový olej je obohacen o luxusní levandulový éterický olej nevyšší kvality a je vhodný zvláště pro pleť mladistvou, citlivou a jemnou. 

 S úctou k přírodě

Kouzelná kombinace meruňkového, makového a mandlového oleje. Pleťový olej nezanecháva mastnou stopu, dobře se vstřebává. Tento produkt má aromaterapeutické účinky. Vhodné pro všechny typy pleti. 

Vlasnosti:

Mandlový olej - vitaminy A, E, K a síru, je bohatý na minerály (draslík a vápník), kyselinu olejovou a polynenasycenou omega 6 linolovou kyselinu, posiluje a regeneruje pokožku. Je vhodný pro všechny typy pleti, citlivou až přecitlivělou pokožku dospělých, dětí i novorozenců, včetně pokožky se sklonem k ekzémům. Výborně se vstřebává.

Meruňkový olej -  lisovaný za studena, vyživuje pokožku, zvláčňuje ji a hydratuje, regeneruje a dodává jí zářivý vzhled. Je vhodný na všechny typy pleti včetně citlivé (vhodný i pro novorozence). Obsahuje nenasycené i polynenasycené mastné kyseliny (hlavně olejovou a linolovou), vitaminy A, E, B15 (kyselina pangámová) a B17, který má protirakovinné účinky.

Makový olej - lisovaný za studena,  regeneruje citlivou pokožku, chrání před vysušením a předčasným stárnutím. Obsahuje esenciální mastné kyseliny (omega 6), vápník a další minerály či vitamín E. Má vysoký obsah prospěšných látek včetně antioxidantů. Výborně se vstřebává.

EO geranium -  harmonizuje (systém-soustavu) nervovou, svalovou a kožní.  Je antibakteriální (Sienkiewicz a kol., 2013), protizánětlivý (Maruyama a kol., 2006), insekticidní (Ali a kol., 2013)

EO lavandula angustifolia -  analgetický, protizánětlivý, antialergický, antibakteriální, protiplísňový, antirevmatický, protikřečový,  podporuje hojivé procesy a regeneruje pokožku, deodoruje a tonizuje (posiluje a obnovuje vitalitu).

 

Návod k použití: Naneste několik kapek na navlhčený obličej a jemně vtírejte. Použití ráno i večer.

INCIPrunus Amygdalus Dulcis OilOrientale Seed Oil PapaverPrunus armeniaca, PELARGONIUM GRAVEOLENS OIL, Lavandula angustifolia OilVitamin E Natural  

*LINALOL, LIMONENE, COUMARINGERANIOL *součást esenciálních olejů 

 

*LINALOL, LIMONENE, COUMARIN *součást esenciálních olejů 

Specifikace obalového materiálu: sklo

100% přírodní krása z Beskyd, ruční výroba

 Číslo šarže 062020 nejlépe spotřebovat do 07.2021

 

Skladujte v tmě a chladě.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace