Odesílání...

> celkem foto (4)

Tento kolotoč splněných přání Vám krásně dokreslí jakýkoliv Váš interiér. Od dětského pokojíčku, přes obývací pokoj, pracovnu až třeba po garáž.

Origami kolotoč splněných přání má 8 jeřábů. Ti mají v Japonsku velkou tradici. Jsou symbolem štěstí, splněných přání a dlouhého života.

Kolotoč zdobí 8 origami jeřábů = 8 přání. Každý z nich má jinou barvu. Pro někoho lahodí oku v barvě duhy, pro jiného jsou tam zastoupeny barvy všech čaker a v prostoru pomáhají s jejich harmonizací.

Každý máme spousty přání, ale ruku na srdce některá z nich nejsou až tak důležitá. Je důležité si svá přání dobře promyslet a formulovat. Pokud toto nepodceníme číslo osm je opravdu dostatečné. Nehledě na to, že ležatá osmička značí nekonečno .

 Konstrukce kolotoče je z pozinkovaného drátku a je omotána jemnou vlnou. Origami jeřábi jsou poskládáni z barevného papíru o velikosti 9 x 9 cm.

Délka - 83 cm.

Šířka - 30 cm.

Origami - červený, hnědý, béžový 2x, tmavě fialový, světle fialový 2x, světle modrý.

 

NYNÍ V AKCI!

 

Barva

 
červená
 
zelená
 
žlutá / zlatá
 
modrá

MOHLO BY VÁM PADNOUT DO OKA

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace