Odesílání...

Náš CVRKlý e-shop v tuto chvíli spí a čeká na nový kabátek.

Designéři

Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Ostrava
CVRK workshopárna

> celkem foto (12)

Autorská móda z jemňoučkého merina dvou kamarádek Míši a Terky. 
"V jednoduchosti je krása. Milujeme a vymýšlíme střihy tak, aby byly maximálně jednoduché, univerzální a aby slušely. Nám i Vám."


Všechny naše produkty jsou vyrobené doma. V Čechách.
Šijeme z nejkvalitnějšího materiálu vyrobeného na Novém Zélandu nebo z merina, které je tkané a barvené v Čechách. 

A PROČ VLASTNĚ MERINO a v čem je naše merino jiné? 

Je jemňoučké, kouše jenom ty největší citlivky. Vlastně nikoho, koho by kousalo, neznáme. Je krásně splývavé a vypadá skoro jako hedvábí. Milujeme ho my, muži, které milujem my, a milují ho i naše dět

ŠETRNÉ K PŘÍRODĚ 
Přírodu milujeme a snažíme se ji šetřit všude, kde to jde. Merino je 100% přírodní materiál a látky mají certfikaci Eko-Tex certifikát. 

O KDO JSME MY?

Míša: 

Nelíbily se mi věci, co byly k dostání v obchodech a vždy mě fascinovaly Burdy mojí mámy. Tak jsem v pubertě začala šít. Na výšce přišly jiné aktivity, ale pak přišly děti a já jsem se k šití vrátila. Posunula jsem se od kopírování střihů k vytváření a experimentovala jsem se vším možným. Merino jsem objevila v českém Šijem Dětem. Nejdřív obrázkové pro děti a pak ten jemňoučký úplet... pro dospěláky (on ho tedy miluje i můj osmileťák:)). Mazlím se s ním už skoro deset let a pak přišla Terka, ušila jsem jí triko a narodil se WoolSoul.

Terka:

Pitta a Vata. A ryba. Slovy přátel jsem mírně nesoustředěná nálož energie, která miluje žít, běhat, vidět a pracovat srdcem. Hledám krásu v jednoduchých věcech, v přírodě, v lidech. A přesně takový je pro mě náš projekt Wool Soul: srdcem, s boží kamarádkou, kterou miluju, s oblečením které miluju a dobíjející, tvořivý, zábavný. 

Kategorie

Kde najdete moje zboží

> CVRK Václavák

> CVRK Letná

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím