Odesílání...

Udělejte radost CVRK dárkovým poukazemZimní otevírací doba
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2500 Kč!
V pátek 2.února otevřenou výjimečně všechny pražské CVRKy ve 12:00 hodin.

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Knihy
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (4)

Jmenuji se Jarka a jednoho dne jsem se rozhodla oprášit mé oděvní vzdělání a začala navrhovat modely dámského oblečení pod vlastní značkou byJARA. Dámské oblečení, které bude pohodlné a zároveň slušivé.

 


Vždy jsem toužila najít styl, který by pasoval na ženy všech věkových kategorií a postav. Sama už nejsem nejmladší a rozhodně nemám postavu modelky, takže vím, jak důležité je mít na sobě oblečení, které se skvěle nosí a zároveň podtrhne vaši přirozenou krásu. Proto každý model nejdříve osobně vyzkouším na sobě a pokud jsem s ním spokojená a ráda ho nosím, tak pak ho nabízíme k prodeji i našim zákaznicím. Věříme, že se s našimi kousky budete cítit nejen pohodlně a sebevědomě, ale také krásně vyladěná, ať už jste jakékoliv postavy a věku.

Šijeme v Česku. Z pečlivě vybraných kvalitních materiálů a ve spolupráci se zkušenými českými švadlenkami, kde se mohu spolehnout na vysokou kvalitu zpracování. Jsme ryze česká malá rodinná firma.

Kategorie

Ženy > Oblečení

Kde najdete moje zboží

> CVRK Letná

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace