Odesílání...

Udělejte radost CVRK dárkovým poukazemJarní otevírací doba
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2500 Kč!
V pátek 1.března otevřenou výjimečně všechny pražské CVRKy ve 12:00 hodin.

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Knihy
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (13)

Šperky inspirované vším starým a orientálním. Pod značkou Tamarchi od roku 2005 vytváří Tamara Procházková šperky a módní doplňky především v jakémkoliv historizujícím stylu. Inspiraci čerpá z cest, legend a starých příběhů...


...a právě motivy vintage / orient / retro / gypsy / ethno jsou její dominantou. Nejvíce se však soustředí na náušnice různých typů, velikostí, barev, materiálů a neokoukaných vzorů, které si buď sama vytváří, nebo je upravuje a skenuje z látek či více než sto let starých časopisů.

Je ukázkovým příkladem designérky, u níž se osobní zájem vyvinul v naplňující zaměstnání. Spokojenost zákazníků je jí vším, proto se poslední dobou soustředí i na zakázkovou tvorbu, šitou na míru jejím zákaznicím, ale neopouští ani jednu ze svých linií šperků.

I nadále se s naprostou precizností věnuje korálové výšivce z českých korálků, francouzských a japonských brokátů, polodrahokamů, skla a keramiky i šperkům z křišťálové pryskyřice a bezniklových komponentů.


Kategorie

Ženy > Šperky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Letná

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace