Odesílání...

Náš CVRKlý e-shop v tuto chvíli spí a čeká na nový kabátek.

Designéři

Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Ostrava
CVRK workshopárna

> celkem foto (8)

Ponožky jinak - klasických, tradičních či bláznivých vzorů ve stylovém balení čili Socks in Box! S ponožkovým designem začala Iva Neumanová v říjnu roku 2011. Všeobecně miluje vzory a barvy, takže jejich navrhování si od začátku neskutečně užívá.


Nadšené reakce prvních zákazníků ji definitivně přesvědčily, že její práce má smysl a je třeba ji rozvíjet. Od té doby navrhuje ponožky pro muže, ženy i děti. Ráda vymýšlí zajímavé designy ve spojení s veselými barvami, ale nebrání se ani decentnějším variacím.

Ponožek není nikdy dost, proto je balí do originálních krabiček hned po třech párech. Pojítkem jim je společné téma a ve všech případech kombinace složení 85% bavlny, 13% polyamidu, 2% elastanu.

K výrobě ponožek Iva používá nejkvalitnější česanou bavlnu, která je velmi příjemná na nošení. Ponožky jsou díky ní vždy hebké, švy na prstech ploché a lemy upletené tak, aby nohu za žádných okolností neškrtily.


Kategorie

Kde najdete moje zboží

> CVRK Letná

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím