Odesílání...

Udělejte radost CVRK dárkovým poukazem
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2500 Kč!

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (8)

Ponožky jinak - klasických, tradičních či bláznivých vzorů ve stylovém balení čili Socks in Box! S ponožkovým designem začala Iva Neumanová v říjnu roku 2011. Všeobecně miluje vzory a barvy, takže jejich navrhování si od začátku neskutečně užívá.


Nadšené reakce prvních zákazníků ji definitivně přesvědčily, že její práce má smysl a je třeba ji rozvíjet. Od té doby navrhuje ponožky pro muže, ženy i děti. Ráda vymýšlí zajímavé designy ve spojení s veselými barvami, ale nebrání se ani decentnějším variacím.

Ponožek není nikdy dost, proto je balí do originálních krabiček hned po třech párech. Pojítkem jim je společné téma a ve všech případech kombinace složení 85% bavlny, 13% polyamidu, 2% elastanu.

K výrobě ponožek Iva používá nejkvalitnější česanou bavlnu, která je velmi příjemná na nošení. Ponožky jsou díky ní vždy hebké, švy na prstech ploché a lemy upletené tak, aby nohu za žádných okolností neškrtily.


Kategorie

Ženy > Doplňky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Letná

> CVRK Václavák

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace