Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Hrníčky / porcelán / keramika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRKlý e-shop
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Vinohrady
CVRK Orionka
CVRK Ostrava

> celkem foto (4)

Sebepéče znamená záměrně se starat o své fyzické a duševní zdraví. Péče o sebe zahrnuje různé každodenní aktivity, které udržují a rozvíjejí krátkodobou i dlouhodobou duševní pohodu. Jedná se ale o více než o pouhé činnosti. Jde o nastavení mysli na sebepečující přístup k životu skrz sebepoznáníseberegulaci a introspekci.

 

Péče o sebe nemusí být vždy snadná a může vyžadovat velké úsilí. Znamená to čelit nepříjemným realitám a dělat těžká rozhodnutí. Rozhodnutí jako ukončit toxické vztahy nebo identifikovat své neproduktivní vzorce chování a pracovat na nich v terapii. Také ale zahrnuje příjemné činnosti, které přináší radost a naplnění novou energií.

Předpokladem k sebepéči je jistá míra sebepoznání. Abychom se o sebe mohli kvalitně postarat, musíme vědět, co nám dělá dobře a je pro nás užitečné, podpůrné.
54 karet podněcuje k hlubšímu zamyšlení a pomáhá prohloubit proces sebepoznání. Hrát můžete jak sami, tak s partnerem nebo se skupinou kamarádů.

Kategorie

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Letná

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace