Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Hrníčky / porcelán / keramika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRKlý e-shop
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Vinohrady
CVRK Orionka
CVRK Ostrava

> celkem foto (7)

Dala jsem si osobní výzvu. Vyrobit upcyklované oblečení, které bude zároveň nadčasové a tedy “slow fashion”. Zajímalo mne, jestli lze z oblečení, které by putovalo do spalovny, ještě něco vytvořit. A tak vzniká originál! Moje kolekce je jako pestrá mozaika, protože oblečení vzniká z kusů, které second-handy vyřazují.


A tak tvořím krásu a snižuji množství odpadu.

Originální kousek chce mít v šatníku každá žena! U mne to ani jinak nejde. Každý kousek je jiný a každý je originál, protože z oblečení, které v second handu nikdo nechce ani za 20 Kč, tvořím nové upcyklované topy, sukně, svetry, malé kabelky. Přišla jsem na to, že oblečení, které by putovalo do spalovny má sice střih, který není „in“, ale materiál je úchvatný a je škoda, aby jej pohltily plameny. Přírodní bio bavlna, pravé hedvábí, bavlna, len, vlna s kašmírem. V second-handu pečlivě vybírám svetry a pánské košile, ty rozstříhám, naberu nebo naopak sklady vypustím. Vytvořím tak nadčasové topy a sukně. Zakládám si na tom, že každý kus je kvalitně ušit.


 

Kategorie

Ženy > Oblečení

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace