Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop

> celkem foto (9)

Vítejte v mém světě – ve světě Jitky -návrhářky pro Refli oblečení, které se dá nosit v běžném životě. Miluji funkčnost výrobku, a proto když vymýšlím nový produkt, jsem spokojená, když má další přidanou hodnotu – například kardigan, který se dá nosit více způsoby...


...nebo softshellový kabát, který je střihově elegantní přesto ho můžete vzít i do deště, sukně, u které si můžete upravit délku podle nálady, šaty, které otočíte a z výstřihu do „V“ je „lodička“, mikiny které splní přesně Vaše požadavky – vyšší límec k zachumlání, delší rukáv pro studené ruce a střih takový, aby Vám při předklonu nefoukalo na záda.

Ráda mluvím o svých výrobcích se zákaznicemi, abych zjistila, jakou funkčnost ženy od svých šatů očekávají, aby je hned neomrzely a naopak, aby je využily kdykoliv bude jen možné. Tvořím módu tak, aby jste jí nosily a cítily se pohodlně.

Jitka Refli


Kategorie

Ženy > Oblečení

Ženy > Doplňky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Letná

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace