Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Hrníčky / porcelán / keramika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRKlý e-shop
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Vinohrady
CVRK Orionka
CVRK Ostrava

> celkem foto (11)

Vítejte na naší Planetě! Jsme tři mladé ženy – Hanka, Anička a Stázka, a všechny milujeme módu. Také ale víme, že jí je všude kolem nás až moc, víc, než my lidé skutečně potřebujeme, a že pořádně zatěžuje naši přírodu


Navíc, její výroba se bez okolků veze na levné pracovní síle lidí, kteří na tom nejsou bohužel tak dobře jako my a není pro ně snadné prosadit si pro sebe ve svém státě slušné pracovní podmínky.

Vytvořily jsme proto s pomocí několika šikovných švadlenek a přátel vlastní módní značku, která vyrábí oblečení jinak, zodpovědně. Věříme totiž, že i každé malé správné rozhodnutí a jednání mají velký smysl a mohou inspirovat ostatní.

Chceme pomocí naší značky nabídnout alternativu k “rychlé módě” těm, kterým záleží na tom, co nosí na sobě, ale i v sobě. Víme, že správná cesta není vždy zároveň ta nejjednodušší, ale tím se nenecháváme odradit.

U každého našeho kousku dbáme na to, aby celý proces jeho výroby byl co nejšetrnější k naší planetě a férový ke všem lidem, kteří se na jeho tvorbě podíleli.


 

Kategorie

Ženy > Oblečení

Kde najdete moje zboží

> CVRK Václavák

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace