Odesílání...

Udělejte radost CVRK dárkovým poukazem
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2500 Kč!

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Vánoční dekorace
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (13)

Naše veselá pískací trička jsou na trhu od roku 2013. Vznikla jako revival vzpomínka na podpultové, pískací trička populární v 80. letech, bezstarostné dětství, točenou zmrzlinu a oranžovou malinovku. 


Na lokálních designových trzích jsme postupně získávali popularitu a díky pozitivní energii od vás všech jsme mohli dále růst. První námořnický proužkovaný design postupně prostřídaly i jednobarevné kolekce, k tričkám přibyly pískací mikiny, šaty, sukně i tepláky pro malé i velké.

Od začátku nám záleží na lokálním a zodpovědném přístupu k samotné výrobě. Proto každý kus pískacího oblečení vyráběného na Slovensku podporuje pracovní místo jedné šikovné švadlenky, anebo jiné příjemné osůbky zodpovědné za tvoji objednávku. Materiál nakupujeme v sousedním Česku, anebo od jiných evropských výrobců, kteří férově přistupují ke svým zaměstnancům a kladou důraz na ekologický přístup při výrobě a zpracování textilu. Máme rádi bavlnu a tak většina našich produktů je z 100% bavlny, anebo z příjemně nositelných bavlněných směsí v pohodlných střizích.

Na našem webu najdeš oblečení k okamžitému odeslání, anebo si počkáš na tvůj oblíbený pískací produkt, který pro tebe vyrobíme až po jeho objednání. I když v dnešní době jsi zvyklý dostat svoji objednávku okamžitě, my se snažíme nevyrábět nadbytečné kusy oblečení, které by mohli skončit na skládkách. I proto si na některé modely musíš chvíli počkat. Jestli máš radši osobní kontakt, anebo chuť si vyzkoušet víc střihů tak tě rádi přivítáme v některé z našich prodejen nebo u spřízněných prodejců.

Zerowaste myšlenku jsme podpořili linií BEZODPADU, kde ještě dáváme šanci zbytečným odřezkům, které vznikají v naší dílně. Ve spolupráci s designéry pro tebe vytváříme jedinečné kousky oblečení, které nemá nikdo jiný. Všechno záleží od momentálních odřezků, jejich barvě, velikosti a momentální náladě designéra.

Je pro nás velmi důležité, aby naše oblečení bylo lokální, zároveň příjemně nositelné, se střihy lichotící každé postavě. Jenom tobě děkujeme za to, že si můžeme dovolit žít náš sen a potěšit tě veselým tričkem, které vydrží víc jak jednu sezónu. Baví nás, že tě Pískacie baví.


Kategorie

Ženy > Oblečení

Muži > Oblečení

Děti > Oblečení

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace