Odesílání...

Náš CVRKlý e-shop v tuto chvíli spí a čeká na nový kabátek.

Designéři

Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Ostrava
CVRK workshopárna

> celkem foto (9)

Originální výšivky, které vydrží i opakované praní, udělají z vašich bund, mikin a triček nezapomenutelný originální kousek.  


Za značkou Originální vyšívání najdete mladou ženu, matku a kamarádku.
Jmenuji se Lenka a žiji v srdci Českého ráje. Ve vesnici s výhledem na Trosky. Miluji umění, cestování a svoji rodinu.

Nápad na značku Originální vyšívání vznikal nenápadně spolu s mojí zálibou v šití. Šít ve velkém jsem začala, jako většina žen, až na rodičovské dovolené, pro svoji rodinu a přátele. Nebyla jsem úplně spokojená s kvalitou tisku na textil. Hledala jsem něco, co vydrží i opakované praní nebo nošení druhým dítětem. Chci lidem ukázat, že výšivka není jen historie nebo logo, ale dá se krásně použít i pro dnešní dobu.

Mám vystudovaný obor Textilní tvorby na Vysoké škole pedagogické v Hradci Králové. Dokážu skloubit výtvarnou část a textil. Přenáším svoje nápady pomocí vyšívání na oblečení pro holky, kluky i dospělé.

Vím, že každý nemá nebo nemůže mít vlastní vyšívací stroj doma, a tak jsem začala tvořit a nabízet vyšívané panely pro švadlenky. Za použití našeho vyšívaného panelu, už nebudete mít jen obyčejnou mikinu nebo tričko. Vaše šití dostane jiný rozměr!

Pro tvorbu používám vysoce kvalitní materiály, které mají atesty a hlavně vydrží časté praní!
Nemusíte se bát barevných vzorů, nitě jsou stálobarevné! Není tu nic, co bych sama na sobě nebo své rodině neotestovala.

Kategorie

Kde najdete moje zboží

> CVRK Ostrava

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím