Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Knihy
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (9)

Originální výšivky, které vydrží i opakované praní, udělají z vašich bund, mikin a triček nezapomenutelný originální kousek.  


Za značkou Originální vyšívání najdete mladou ženu, matku a kamarádku.
Jmenuji se Lenka a žiji v srdci Českého ráje. Ve vesnici s výhledem na Trosky. Miluji umění, cestování a svoji rodinu.

Nápad na značku Originální vyšívání vznikal nenápadně spolu s mojí zálibou v šití. Šít ve velkém jsem začala, jako většina žen, až na rodičovské dovolené, pro svoji rodinu a přátele. Nebyla jsem úplně spokojená s kvalitou tisku na textil. Hledala jsem něco, co vydrží i opakované praní nebo nošení druhým dítětem. Chci lidem ukázat, že výšivka není jen historie nebo logo, ale dá se krásně použít i pro dnešní dobu.

Mám vystudovaný obor Textilní tvorby na Vysoké škole pedagogické v Hradci Králové. Dokážu skloubit výtvarnou část a textil. Přenáším svoje nápady pomocí vyšívání na oblečení pro holky, kluky i dospělé.

Vím, že každý nemá nebo nemůže mít vlastní vyšívací stroj doma, a tak jsem začala tvořit a nabízet vyšívané panely pro švadlenky. Za použití našeho vyšívaného panelu, už nebudete mít jen obyčejnou mikinu nebo tričko. Vaše šití dostane jiný rozměr!

Pro tvorbu používám vysoce kvalitní materiály, které mají atesty a hlavně vydrží časté praní!
Nemusíte se bát barevných vzorů, nitě jsou stálobarevné! Není tu nic, co bych sama na sobě nebo své rodině neotestovala.

Kategorie

Ženy > Oblečení

Kde najdete moje zboží

> CVRK Václavák

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace