Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Knihy
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (8)

Koncept Novaza v sobě pojí skleněnou vázu s betonovou duší a květinové předplatné. Novaza řeší problém mnoha lidí, kteří zapomínají na výročí svých nejbližších. Novaza vznikla v roce 2019 jako reakce designéra vázy Tomáše Paclíka, který se s podobnou situací sám potýkal.


Rozhodl se proto vytvořit koncept spojující designový produkt a službu doručování květin. Díky konceptu si zapomnětlivý partner při objednávce vybere květinu a dny doručování. Čerstvé květiny pro vás váží floristé z Květinářství Papavera, přímo na míru váze Novaza 77. Novaza doručí květiny během roku za vás a vy máte jistotu, že již na květiny nezapomenete.

Koncept
Jednoduchost a smysluplnost jsou hlavními znaky konceptu Novaza. Ten je postaven na designovém produktu – váze a služby doručování květin – květinové předplatné. Zákazník má na výběr tři možnosti.

  • 1. Objednat vázu bez předplatného květin – Společně s vázou dostanete první květinu zdarma
  • 2. Objednat vázu s předplatným květin – Ve vámi vybraných dnech doručíme květiny na uvedené adresy. Klidně k vám domů, partnerovi do práce, nebo babičce, která bydlí na druhém konci republiky.
  • 3. Objednat do vázy květiny – Až předplatné květin skončí a váza zůstane bez květin, můžete si květinové předplatné objednat znovu.

První vytvořenou vázou konceptu je Novaza 77. V průběhu roku 2020 přijde na trh další váza z dílny Novaza, jejíž výroba a design bude vycházet ze o stejných principů, podle kterých byla vytvořena Novaza 77.

Výroba a udržitelnost projektu
Důraz na smysluplný design a ruční kvalitu zpracování jsou pro nás zásadní. Tělo vázy v sobě kombinuje intuitivní umělecké postupy s technologickými možnostmi betonu. Skleněný válec pochází přímo z centra českého sklářského umění – Sázavy. Podložky tvoří pryskyřice a ručně sbírané smrkové jehličí z Českomoravské vrchoviny, které dělají z každého kusu originál.

Naše moto
Jediná váza s květinovým předplatným

Použité materiál
Sklo, beton, smrkové jehličí, pryskyřice a různé vazby čerstvých kytic od floristů z Květinářství Papavera vždy na míru váze Novaza 77.

Filozofie produktu
Kvalitní design produktu je estetický, není to jen obal, je to podstata A přesně na základě těchto motivů byla váza navrhnuta a vytvořena.

Kategorie

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace