Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Maličkosti pro radost
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop

> celkem foto (13)

Jsme dvě normální holky, ženské, které během pandemie koronaviru musely omezit svá fungující podnikání - daly jsme hlavy dohromady a vymyslely něco nového. Takže jsme tu a založily jsme firmu Nosafro, která jak název napovídá, Nos– afr-ické oblečení pro děti. 


Tedy zatím pro děti, protože plány máme veliké.

A proč právě Afrika?
Snažíme se dostat trochu evropského blahobytu do Afriky a naopak sem k nám do České republiky přivést neodolatelnou kvalitu a poctivou práci, která v jejich zemi není náležitě oceněna. Začalo to tak, že jsme oslovily honorárního konzula Súdánu a ten nám velmi ochotně pomohl objevit tradiční súdánské látky. Trochu oříšek byl sem dopravit ty látky, ale i to se nám nakonec podařilo.

Našly jsme několik švadlen ze Středočeského kraje a voila, krásné oblečky pro Vaše ratolesti jsou na světě.

Dbáme na opravdu precizní provedení, látky jsou jen stoprocentní bavlna a balíme vše s láskou do recyklovatelných materiálů a s péčí přímo pro Vás. Udržitelnost a kvalita jsou pro nás na prvním místě a pohodlí Vašich i našich dětí mají stejnou prioritu.

Bavlna se jmenuje Damuría, a je to tradiční látka v Súdanu, která má vlastnosti lnu a je tak velmi pevná a odolná. V létě krásně chladí a v zimě zahřeje. Látka je vždy v přírodní barvě - tedy slonové kosti. Odmítáme šít nekvalitní a levné oblečení, ale dbáme hlavně na kvalitu a udržitelnost. Střihy a návrhy si děláme samy, ačkoliv nejsme žádné designerky. Díváme se kolem sebe a také pozorujeme, co nosí rády naše děti

Velké téma pro nás je také nadprodukce, naše šikovné dámy švadleny šijí pouze na základě Vaší objednávky, takže neplýtváme materiálem ani prací na výrobu oblečení, které by se třeba nakonec neprodalo. Už nyní pracujeme i na dalších modelech, máte se tedy na co těšit!

Kategorie

Děti > Oblečení

Kde najdete moje zboží

> CVRK Václavák

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace