Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop

> celkem foto (14)

Jsme česká firma, která se zrodila z lásky k životnímu prostředí a z víry v lásku k sobě. Věříme, že je možné dopřát si péči o tělo i duši bez negativního vlivu na naši planetu. Pro Vás chceme radost, spokojenost, a harmonii mezi tělem a duší. Pro naši planetu chceme konec znečištění plasty a drastické omezení výroby nových plastů.


POHLAZENÍ PRO TĚLO I DUŠI, KTERÉ PODPOŘÍ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ.

Původním zaměřením NAYAVITA bylo vytvářet krásné eko osušky k vodě a do přírody vyrobené 100% z jednorázových recyklovaných plastových lahví. Ale již v okamžiku vzniku této myšlenky bylo jasné, že potenciál pomoci sahá dále. A tak vznikla NAYAVITA YOGA.

NAYAVITA YOGA

Krásné, intuitivně funkční a udržitelné eko podložky a pomůcky na jógu, vyrobené z recyklovaných, přírodních a ekologicky šetrných materiálů.
Stejně tak jako NAYAVITA eko osušky, i v NAYAVITA YOGA navrhujeme všechny produkty ručně exkluzivně pro Vás. Kloubíme intuitivní funkčnost s jedinečnými designy, a inspiraci čerpáme z rozhovorů s Vámi, stejně tak jako z vlastní praxe jógy.

Samozřejmě i veškeré obaly používané na ochranu a přepravu našich výrobků jsou z recyklovaných, recyklovatelných a / nebo biologicky rozložitelných materiálů.
Doufáme, že si Vaše NAYAVITA YOGA podložky a pomůcky zamilujete stejně tak jako my!

Marcela & Frankie

Kategorie

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRKlý e-shop

> CVRK Orionka

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace