Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop

> celkem foto (12)

Designová brčka vyráběná v Čechách ze skla nejvyšší kvality. Vhodná k pití studených i horkých nápojů. V různých průměrech a délkách, aby vyhovovala každé příležitosti. Buď pijte nápoje bez brček nebo používejte tyto krásné opakovaně použitelné alternativy.


Každým dnem se na celém světě spotřebuje několik miliard plastových brček, které mají průměrnou životnost 5-20 minut. To je obrovské množství odpadu. V oceánech plavou celé několikakilometrové plastové ostrovy, mořští živočichové mají tyto plasty v útrobách a želvy zapíchané v nozdrách. Je toto skutečně nutné?
Jste tu, protože hledáte alternativu a za to jsme vám vděční. Koneckonců, životní prostředí je tu pro nás všechny. Buď pijte nápoje bez brček nebo používejte tyto krásné opakovaně použitelné alternativy. Skleněná brčka jsou esteticky příjemná, hladká a jen tak se neokoukají. Nejde pouze o vzhled, sklo jako materiál přináší řadu výhod. Je hygienické, zejména proto, že krásně vidíte, jak dobře jste trubičku vyčistili, a jestli jsou opravdu všechny pozůstatky nečistot kartáčkem odstraněny. Dále je sklo 100% bez chuti, což znamená, že nezkresluje chuť koktejlu. Ze zaoblených hran se příjemně pije. Hrany kovových brček bývají bohužel obvykle ostré na okraji, takže nejsou tak pohodlné do úst. Tento druh skla je velmi odolný, takže se nemusíte bát, že se při každodenním používání rozbije. Platí zde fyzikální zákony, takže se sklo může rozbít pouze o tvrdší materiál.


Všechny principy, které jsou pro nás důležité a vytváří naši filozofii, se navzájem doplňují a jedna bez druhé nemůžou existovat. Důvodů, proč jsme se rozhodli skleněná brčka nabídnout dál, bylo několik.
Nepodporujeme globální ekonomiku a nesmyslnou dopravu zboží přes půl světa. Tato doprava má obrovskou ekologickou stopu a navíc se tímto způsobem nerozvíjí regiony. Chceme podporovat lokální ekonomiku – malé a střední podnikatele z Čech a Moravy. Dále má české sklo nezpochybnitelnou tradici, je tedy nesmysl dovážet sklo odjinud.


Kategorie

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka

> CVRKlý e-shop

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace