Odesílání...

Náš CVRKlý e-shop v tuto chvíli spí a čeká na nový kabátek.

Designéři

Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Ostrava
CVRK workshopárna

> celkem foto (7)

Moon.alchemi je něčím víc.
Je zázrakem vnitřní alchymie měsíčních cyklů, které se dotýkají našich vnitřních světů.
Obleč se do zářivých odstínů a pulzující energie drahých kovů a kamenů.
Každý vyzařuje jedinečnou esenci, která dodá Tvému jedinečnému vzhledu nový rozměr.
Dovolíš si zazářit?


Kouzlo zrození moon.alchemi

Kouzlo okamžiku, nekonečný proud tvoření, kreativity a velké vize, které doprovází celý její život. Objevování a překonávání hranic lidského potenciálu, tvoření nových světů a nalézání posvátnosti v každém okamžiku bytí, to je Amisuel. Autorka vizionářských ilustrací a poselství, které jsou protkané skrze celý Moon.alchemi a další projekty, které skrze své tvoření na tento svět přináší.

Amisuel je kreativní duší, vizionářkou a ženou, která provází další bytosti zde na Zemi cestou duše a sebepoznáním. Její mise je přinášet božství a Vesmírné otisky do každodenní posvátnosti a utvářet tak ze života nádherný příběh, rituál všedního dne, který nás všechny může provést mnohými kouzly, mystériem a zázraky.

Aktuálně Amisuel tvoří na kouzelném pohádkovém místě Jezera spolu s její hvězdnou rodinou. I ty můžeš skrze svět Moon.alchemi nahlédnout do zázraků a kouzel každého dne.

I ty můžeš proniknout to tajemství měsíční alchymie.

Kategorie

Kde najdete moje zboží

> CVRK Václavák

> CVRK Letná

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím