Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Bytové doplňky
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop

> celkem foto (5)

Mobilní popelník je vynález, který pomáhá redukovat počet nedopalků na Zemi. Do pouzdra se přesně vejde krabička od cigaret. Popelník pojme až 4 cigaretové nedopalky, takže je ideálním řešením, pokud zrovna nikde v blízkosti není koš. 


Popelník má navíc šroubovací víčko, které zabraňuje úniku zápachu a rovněž obsahu popelníku. Další výhodou je, že mobilní popelník může nést Vaše reklamní sdělení a nemusíte se dívat na odstrašující fotky, které jsou na klasických cigaretových krabičkách. Můžete se tedy sami rozhodnout, co budete na Vašem cigaretovém pouzdru nosit.

Hlavně se ale jedná o přírodu a životní prostředí, které je třeba chránit. Používáním mobilního popelníku snížíte znečištění, které je způsobeno právě nedopalky. Věděli jste například, že celou jednu třetinu odpadu v oceánech tvoří cigaretové nedopalky? Na zabití 50 % zvířat stačí pouhých 5 nedopalků v 1 litru vody… Denně se přitom na světě vykouří 15 miliard cigaret a většina z nich skončí v přírodě a jejich rozklad trvá až 15 let! Myslete tedy, prosím, na přírodu a na naše životní prostředí.


 

 

Kategorie

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Václavák

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace