Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Knihy
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (6)

Inspirována vzácným přátelstvím malíře z džungle Otty Plachta, mentorována sochařem Jaromírem Gargulákem a motivována spoluprací s Tonem Stanem, V. Kulou nebo Jiřím Šubrtem, se stala sebevědomou expresivní malířkou.


JUDr. Martina Konvičková vystudovala na Karlově Univerzitě Právnickou fakultu, s pozdějším zaměřením na problematiku domácího násilí. Umělecká škola a ateliéry ji k tomu provázejí od studijních let. Je původem z Františkových Lázní, v současnosti žije v Roztokách u Prahy. 

Současná tvorba je tak působivě přijímána a instalována v Čechách, Německu, Holandsku, Chorvatsku a Španělsku. Její osobitý styl je nepřehlédnutelný.

Martiny obrazy mají svůj původ v multidimensionálním prožívání vědomí. Syrová autenticita je nejvyšší hodnotou jejího umění.

„Emoce jsou realita duše. Duše zdrojem všeho jednání a tedy všeho dění. Poznávám tu svou a ukazuji cesty dalším. Mé obrazy silně vyzařují vášeň, naléhavost a pravdu, s kterými je upřímně a otevřeně tvořím. Oddanost a víra jsou esencí mé tvorby. "

Martina je silně ovlivněna kulturou přírodních národů. Fluorescentní obrazy na černá plátna symbolizují vlastní šamany, jsou branou a zrcadlem pro člověka. Otiskem divokosti, lásky a něžnosti zároveň.

Velká plátna a díla personifikovaná místu a klientu dávají prostoru dech a světlo. MK (Martina Konvičková) ART se snoubí s moderními open-minded prostory. Tvorba na objednávku je proto velkou částí Martiny tvorby.

Od roku 2015 je Martina pevnou součástí benefičních akcí Úsměv anděla (Golf Snail Klub), podporující dětské onkologické oddělení Motol.

„Připomenete si, že jste společnost. Společenství. Lidé. Lidskost. Respekt. Úcta. Sounáležitost. Nevinnost a radost.

Jednoduše proto, že můžete, darujete radost. Úsměv. Když v klišé poprvé objevíte pravdu, můžete začít důvěřovat.

Jen mateřská láska je bezpodmínečná. To však nebrání najít v sobě dobrého člověka. Uvědomit si minulost, současnost a budoucnost. Vím, že kapka se v moři neztratí. Děkuji.“

Kategorie

Dárky > Bytové doplňky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace