Odesílání...

Udělejte radost CVRK dárkovým poukazem
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2500 Kč!

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Vánoční dekorace
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (9)

Jsme Mementerra. Od roku 2016 tvoříme a prodáváme kvalitní zážitkové knihy a alba, které vedou k vědomému a kreativnímu trávení času. Zároveň poskytují možnost zaznamenávat si vše hezky fyzicky na papír, aby vzpomínky nezmizely v propadlišti digitálních úložišť.


BYLO, NEBYLO...
Všechno začalo nápadem na netradiční knihu – kombinaci deníku a alba s aktivitou nebo výzvou na každé straně. Tím v prosinci 2016 vznikla naše první zážitková kniha pro zamilované, Our Love Challenges. Více než 30 000 párů si díky ní již zpestřuje vztah a zažívá momenty, na které budou vzpomínat celý život.

 

Díky pozitivní zpětné vazbě zákazníků jsme se nezastavili a tvořili dál. Postupně jsme tvořili a vydávali další produkty jako album Svatebník, Mé první roky, Milníkové kartičky, Cestovatelský deník, Moje kuchařka, Deník mého psa, Kronika našich Vánoc, diář Můj rok nebo Prozraď mi: Karetní hra pro páry.

 

Naše produkty si pořídilo už více než 50 tisíc zákazníků a získáváme od nich každý den krásné zpětně vazby. Pomáháme lidem vědomě trávit čas, získávat nové radostné zážitky a kreativně si je zaznamenávat navždy.

 

Do tvorby zapojujeme naši komunitu a spolupracujeme i s experty v oborech, kterých se produkty týkají. Zakládáme si na kvalitě materiálů a dbáme na co nejvyšší praktičnost a celkovou kvalitu obsahů našich deníků a alb.


Kategorie

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace