Odesílání...

Náš CVRKlý e-shop v tuto chvíli spí a čeká na nový kabátek.

Designéři

Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Ostrava
CVRK workshopárna

> celkem foto (14)

Vypalované šperky. Láska ke kresbě nejen ohněm spojená s obdivem ke dřevu, přírodě, zalíbení ve fantasy. A v neposlední řadě bohatej vnitřní svět plnej pocitů, ideálů, zmaru, představ a vizualizací.


Ahoj, jsem Mathea, nebo Anna chcete-li, a před pár lety jsem se zamilovala. Takový doslova vzplanutí se stane jednou za život. Víckrát v životě totiž pyrografii neobjevíte.

K tomu vzplanutí stačilo málo - kamínek pod krabicí s flaškama kvalitního alkoholu, kterej udělal vryp do dřevěnýho stolu. Ne že bych byla pintlich a vadila mi taková hezká vzpomínka, ale kamarád z toho byl hyn a mně se vybavila jedna z mých kratochvílí na skautských táborech, kde jsem vypalovala do dřeva pomocí lupy a slunce. Jenže mi bylo jasný, že prostě musí existovat něco lepšího, než doufat ve slunečnej den… A že sakra je :)

Postupně jsem se začala věnovat téměř výhradně šperkům a začala tvořit vypalované miniatury. Ty jsou opravdu nevšední, nevěřila bych, kolik detailů je možné pyrografií vtisknout do tak malého prostoru. A přesto… No a protože i dřevu je potřeba v mém světě dát dost prostoru, začala jsem se věnovat i čistě dřevěným šperkům. Kresba českých dřev je totiž dechberoucí.

A tak jsem tady. Láska ke kresbě nejen ohněm spojená s obdivem ke dřevu, přírodě, zalíbení ve fantasy. A v neposlední řadě bohatej vnitřní svět plnej pocitů, ideálů, zmaru, představ a vizualizací.

Ve vesničce u Davle v malý dílně se pod mýma rukama tedy rodí dřevěné a kostěné šperky. Sem tam vyprodukuju i nějakej větší obrázek.

To je můj svět. Tím žiju, z toho čerpám radost. Pojďte se radovat se mnou.

Kategorie

Kde najdete moje zboží

> CVRK Letná

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím