Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Maličkosti pro radost
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop

> celkem foto (19)

Macramé se nyní znovu stává velkým hitem a pro moji rodinu je tato tvorba naprostou srdcovkou už 3. generaci. I když je nutné uznat, že Macramé mojí babičky vypadalo poněkud jinak. 


Díky aktuálním možnostem a různorodosti materiálů podoba výtvoru ze současnosti a ze 70. let není na první pohled zjevná, ale neustále je to o vázání “kouzelných” uzlíků bez pomoci jehlic a háčků.

Pro své Macramé výtvory používám 100% recyklovanou bavlnu (Öko-Tex Standard 100).

Nedávno jsem pro sebe objevila také svět háčkování a musím se přiznat, že moje vnitřní dítě si tohle tvoření užívá na plné obrátky. Kolikrát už jsem se nachytala, jak šišlám na nějakého roztomilého medvídka zda by nechtěl fialovou mašličku místo modré a podobně. Dělá mi obrovskou radost když moji malí prckové vyrážejí do světa dělat radost svým novým nejlepším kamarádům.
Pro své háčkované dekorace používám přízi a duté vlákno které jsou certifikované pro děti do 3 let - Öko-Tex Standard 100.

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka

> CVRKlý e-shop

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace