Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Hrníčky / porcelán / keramika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRKlý e-shop
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Vinohrady
CVRK Orionka
CVRK Ostrava

> celkem foto (11)

Světla nabízená k prodeji, jsou ručně zpracovaná. Každy kus je originál, vyrobený z ručně tepaných činelů ISTANBUL AGOP a ALCHEMY. Jedná se o exempláře, zvukově vyřazené kvůli malým prasklinám, avšak vizuálně velice efektní pro tradiční nebo moderní interiéry.


Každý činel má svůj příběh… Recyklace materálů je v našem životě rozhodující!

Lev Rybalkin vystudoval klavír na jedenáctileté speciální hudební škole při ministerstvu kultury v Kišiněvě, kterou ukončil v roce 1970 s diplomem opravňujícím k činnosti koncertního mistra. V témže roce začal studovat hru na klavír a varhany na hudební akademii v St.Peterburgu. V letech 1972 – 1975 koncertoval s různými hudebními projekty pod agenturou Roskoncert. V roce 1975 se přestěhoval do Prahy, kde se stal brzy jedním z nejvyhledávanějších klávesových hráčů, producentů a aranžérů. Následně dlouhou dobu působil ve Spojených státech a západní Evropě, kde spolupracoval mimo jiné s Roy Orbisonem, The Platters, Beverly Reed a Vivian Vance Kelly a také zde například účinkoval v Broadway show. Absolvoval koncertní evropská turné s celosvětově známými osobnostmi jako Paul Jones (Manfred Mann) neboTony Sheridan. Na domácí scéně spolupracoval například s Blues Bandem Luboše Andršta a účinkoval v projektu No Guitars. Koncertuje jako host se skupinou Burma Jones Bohouše Josefa a rockové zpěvačky Tanji.

V letech 1990-1991 se zúčastnil světového turné Marty Kubišové a koncertoval i s mnoha dalšími předními umělci v České republice – Marií Rottrovou, Věrou Martinovou a dalšími. Se zpěvačkou Jitkou Zelenkovou spolupracuje řadu let a podílí se na jejích nahrávkách jako aranžér a klavírista. V roce 1997 založil spolu s Františkem Rabou a Františkem Hönigem jazz-rockovové uskupení Work, Shop & More (WSM), se kterým absolvoval mnoho koncertů, hudebních festivalů a natočil dvě CD. V letech 2006-2007 byl producentem, aranžérem a klávesovým hráčem na turné tohoto uskupení s hostujícím, světově uznávaným americkým kytaristou a zpěvákem, Hiramem Bullockem. V září 2007, během tohoto turné, natočil nový single, na kterém se Hiram Bullock podílí nejen jako sólista, ale je také autorem textu a interpretem skladby ’’Just A Hope’’. Od roku 2003 je manažerem servisu pro zahraniční hosty Mezinárodního jazzového festivalu v Karlových Varech. V rámci tohoto festivalu produkoval koncerty interpretů jako Julio Barreto, Doug Hammond, George Mraz, Hiram Bullock, Victor a Regi Wooten, Frank Gambale, Alain Caron, Otmaro Ruiz, Gino Sitson, Horacio „El negro“ Hernandez a dalších. Natočil desítky gramofonových desek v ČR i v zahraničí. V roce 2005 se podílel jako autor, hráč a aranžér na vzniku CD „Magic day“ švýcarské zpěvačky Tanji Dankner a organizoval následně přípravu turné projektu SITNLISTEN po ČR pod názvem “Lounge in the church“. Spolupracuje na projektech World music – Emashie a Lariba ve Švýcarsku. Spolu s jamajským basistou Leonem Duncanem (Monti Alexander) se podílel na projektu C-Breeze. Koncertuje jako host v mezinárodním seskupení „Konstantin Ruchadze Band – Amsterdam Beyond“ (CZ/NL/RU) a Eichler Fusion Trio se solistou Lesterem Chapmanem (Trinidad-Tabago). V červenci 2008 v řecké Soluni doprovázel se symfonickým orchestrem kanadskou zpěvačku Alannah Myles. Věnuje se práci v nahrávacích studiích doma i v zahraničí. Na svém posledním autorském CD s názvem „Many Faces“, které bude vydáno v roce 2011 představuje mimo jiné poslední nahrávky Hirama Bullocka „Just a hope“ a „Once U’ll understand…”, dále americkou zpěvačku a textařku Fredu A. Goodlett (Funky Brotherhood), držitelku ceny Thalie Dashu a v neposlední řadě slavného amerického kytaristu Franka Gambale (Chick Corea Electric Band).

Osobitý tvůrčí přístup a názor zde částečně ilustrují i některé použité techniky – sampling, looping, scratching (DJ Ollgoy a Dj Mersi) a také rapp (Antwi). Reprezentuje produkty společnosti Yamaha Česka republika. Od roku 2012 se věnuje prezentace a prodejí pian, workstatoin a syntetizeru v jednom z největšich hudebních obchodu v České republice Kytary.cz.

V roce 2010 začal se věnovat výtvarnictví na základě recyklace materiálu. Vyrábí interierové svítidla z použitých, ručně tepaných činelu z Istanbulu. Všechny světla jsou originály a každý z nich ma svůj příběh kterým prošel pod rukami předních umělců. Hodně světel zdobí hudební studia, kluby v ČR a v zahraničí (Britanie, Švycarsko, Německo a USA). V neposlední řadě jsou součásti soukromych interieru. Podporuje Projekt Šance „Děti ulice“ svými světelnými výtvory které se vydražuji ve prospěch této nadace.


Kategorie

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace