Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Hrníčky / porcelán / keramika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRKlý e-shop
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Vinohrady
CVRK Orionka
CVRK Ostrava

> celkem foto (7)

Lesní hračky vznikly v garáži našeho rodinného domku. Jako mnohé maminky jsem si i já na mateřské dovolené hledala nějaký svůj projekt, který by mi pomohl přijít na jiné myšlenky vedle každodenní péče o našeho drobečka a domácnost.


A co by mohlo být lepší, než práce se dřevem po večerech. V kombinaci s touhou mít pro synka jen to nejlepší, se zrodila myšlenka vyrábět dřevěné hračky.

Můj manžel a otec byli velmi trpělivými učiteli a krok po kroku mě zaučili do tajů truhlářčiny. Věřte mi, na začátku jsem ani nevěděla, jak a čím vyvrtat otvor do dřeva. Můj manžel mi dokonce dovolil okupovat část “jeho” garáže a zřídit si v rohu svoji malou dílnu. Společně jsme nějakou dobu bádali nad výrobním postupem, nad nejvhodnějším druhem dřeva a vymýšleli tvary zvířátek a autíček. Náš hlavní tester má nejrůznějších nepovedených kousků už plnou bedýnku!

Naše hračky jsou vyráběny z borovicového dřeva a certifikované pro děti od 0 let.
Každá hračka nám projde rukama několikrát – při řezání, broušení, natírání, atd. Už teď vím, že nedokážeme vyrobit dva strojově dokonalé stejné a bezchybné kusy.
Naše hračky jsou ale vyráběny s láskou k dětem a ke dřevu. Každá dřevěná hračka je svůj vlastní originál a ke každé přistupujeme individuálně. I proto má u nás každé jedno zvířátko a autíčko své jméno.

Lesní hračky jsou originální ručně vyráběné výrobky, které vznikají, aby pohladily dětskou dušičku a vykouzlily úsměv na tváři dítěte. Věříme, že i toho Vašeho.


 

Kategorie

Děti > Hry a hračky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Ostrava

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace