Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Maličkosti pro radost
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop

> celkem foto (9)

Oděvy by se měly přizpůsobovat nám, ne my jim. Lenka Hartová a její svět La déesse je svět módy, kde se každá žena stává sama sebou. Pro produkty La déesse je nejdůležitější pocit a nálada, kterou by ten který model měl vyjadřovat. Lépe řečeno, jak by se měla žena v modelu cítit.


Volnost, pohodlí, elegance, sebevědomí, energie, pozitivní emoce, ženskost, vyzývavost. Pak teprve hledáme tvar, siluetu, detaily, materiál. Materiály vyhledáváme příjemné, kvalitní, aby byly pro nositelky snadné pro údržbu a dlouho vydržely, naší prioritou je kvalitní provedení a ušití.

Lenka Hartová začala tvořit oblečení jako samouk na gymnáziu, když nebylo dostupné to, co by chtěla nosit. Po mnohaleté pauze se k tvorbě vrátila a rovnou i pro ostatní. Díky novým materiálům a možnostem se jí nahrnuly nové nápady a do tvoření módy pro ženy se dala naplno. Dnes již několik let navrhuje nové a nové kousky a nejen to – v módě a oblékání se zaměřila i na konzultace a školení o stylech oblékání podle metody Octo Codes.


Kategorie

Ženy > Oblečení

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace