Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Knihy
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (6)

Kousek Tebe, to jsou autorské šperky z polymerové hmoty plné barev, elegance, lehkosti a lásky k tvoření. Vznikají v Liberci v malé dílně a převážně v noci, když už děti spí a já utíkám do světa fantazie a barev.


Polymer (pro spoustu lidí jen Fimo) mi učaroval v roce 2011 a fascinuje mě dodnes. A přitom je stále co objevovat a učit se. Díky několika kurzům se zahraničními lektorkami, odbornicemi v oboru, si troufám říct, že jsem se toho už hodně naučila a povedlo se mi tak mojí tvorbu posunout o kousek dál. Tvoření je pro mě nezbytnou součástí mého života, relaxem, únikem, vášní a naštěstí mohu říct, že i prací. 🙂

Ráda tvořím barevné náušnice, náhrdelníky, náramky a korále pro každodenní nošení, pro radost. Velmi mě těší práce na zakázku, kdy mi zákaznice nechá volnou ruku a věří, že výsledek bude dokonalý a díky tomu vznikají náročné, elegantní a krásné projekty. Mám ráda výzvy a tudíž i neobvyklé zakázky. Vytvořila jsem například ceny pro vítěze na krásnou akci Jizerská nota, u které šlo již o 39. ročník. I zde jsem dostala volnost a myslím, že výsledek se opravdu povedl.

Vše, co tvořím, je tvořeno s láskou. V každém kousku, který pro Vás připravím, je i kousek mě. Ráda provozuji workshopy, kde mohu ukázat, jak úžasné médium polymerová hmota je. Vhodná nejen pro děti, ale i dospělé a dají se s ní (i z ní) vykouzlit opravdu krásné věci. Ke kurzům pro veřejnost bych se ráda vrátila v roce 2021 po mé již třetí mateřské “pauze”. 

Vaše Tereza


Kategorie

Ženy > Šperky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Letná

> CVRK Václavák

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace