Odesílání...

Náš CVRKlý e-shop v tuto chvíli spí a čeká na nový kabátek.

Designéři

Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Ostrava
CVRK workshopárna

> celkem foto (6)

Jmenuji se Kateřina Kohutová a jsem majitelkou Katyv Baby. Žiji v Krásné pod Lysou Horou, kde se nachází i moje Chráněná dílna. Název firmy vznikl sloučením mého křestního jména a příjmení za svobodna, slovo „baby“ napovídá, pro koho jsou moje výrobky určeny. 


Nicméně na své si u nás přijdou také ženy. Firma vznikla v září 2012, ale její počátek se datuje mnohem dříve. Šití provází celý můj život, ale k látkování jsem se dostala přes kamarádku. Pleny jsem začala šít už před očekávaným příchodem prvního potomka. Postupně jsem do sortimentu zařadila také dámské vložky, odličovací tampony a další potřeby. Vše co vyrábím podléhá Zero Waste a Non toxic způsobu života, kterému jsem sama velmi propadla. V roce 2015 jsem zřídila tzv. Chráněné dílny. Protože mám sama zdravotní omezení, je to pro mě způsob jak pomoct dalším. Moje zboží získalo také ocenění Originální Beskydský produkt.


Kategorie

Kde najdete moje zboží

> CVRK Ostrava

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím