Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Maličkosti pro radost
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop

> celkem foto (8)

Bereme použitý karton, který by jinak skončil na sběrném dvoře, a doslova pro něj hledáme nový domov. Jinde vyřazené kusy citlivě přetváříme v plně užitý design do domácnosti nebo kanceláří. V bytelný nábytek. V krásu vyzařující lampy. V nápaditou výzdobu či v hodnotná dárková balení. 


Díky ruční práci je každý kus originální. Díky mnoha vrstvám má vždy až působivě tuhý kořínek. Nehledě na sílu pohledu – té dosahujeme za pomoci laseru i kombinacemi se surovým dřevem. Od založení KARTOONS jsme ušli vcelku dlouhou cestu. Pravda, dost jsme se nachodili i tím, jak jsme se museli vracet ze slepých uliček. Žádného kroku ale nelitujeme – poslední, co bychom chtěli, je přešlapování na místě. I proto se snažíme přicházet s novými tvary, funkcemi a materiály, které si s naším kartonem sednou a před nimiž náš karton obstojí. I proto jsme dokořán otevřeni zakázkové výrobě. I proto vás vyhlížíme na výstavních akcích a ptáme se, co na naše produkty říkáte.
Pokud tedy máte slov...


Kategorie

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Ostrava

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace