Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Hrníčky / porcelán / keramika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRKlý e-shop
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Vinohrady
CVRK Orionka
CVRK Ostrava

> celkem foto (13)

Značka KADU byla založena v roce 2020 mladým manželským párem. Jaroslava KAdlecová vystudovala AVU a aktivně se věnuje umělecké tvorbě, Jiří DUdák absolvoval hotelovou školu a momentálně provozuje restauraci v centru Českých Budějovic.


Jarka s Jirkou se seznámili před 18ti lety v klubu a začali spolu žít svou první velkou lásku, kterou občas přerušili životní nástrahy spojené s jejich dospíváním.

Nyní jsou třetím rokem manželé a mají spolu dceru Jasmínu. Jejich zájem a náklonost k módě je přivedla k nápadu založit svou vlastní značku KADU, kterou vám nyní představují.

KADU necílí na konkrétní skupinu lidí a jejich myšlenkou je oblékat zákazníky všech věkových kategorií. Minimalistický vzhled a základní barvy tak dovolují kombinovat různé módní styly, jak klasické tak i ty odvážnější.

Oblečení je vyráběno v České republice z vysoce kvalitní BIO bavlny, která zaručuje dlouhou životnost materiálu a komfort který je hlavní prioritou tvůrců.


 

Kategorie

Ženy > Oblečení

Kde najdete moje zboží

> CVRK Vinohrady

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace