Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Bytové doplňky
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop

> celkem foto (8)

Život designérky Radky Junové je svázán s Prahou, kde vyrostla a vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu, ale také jihoanglickým Brightonem, kde již téměř 15 let žije. Právě v Anglii se opět vrátila k umělecké tvorbě, která ji provázela od dětství a začala se věnovat šperku


Po té co objevila svět udržitelné módy, se v roce 2014 rozhodla vytvořit svoji vlastní značku šperků Juna. Ta je založena na etickém přístupu, respektu lidem, přírodě i ekonomice a používání recyklovaných, Fairtrade a Fairmined drahých kovů. Její originální šperky, které jsou často inspirovány přírodními elementy a symbolismem, si našly své zákazníky nejen v České republice a Velké Británii, kde má šperkařskou dílnu, ale například i v USA nebo Singapuru. V Praze pořádá workshopy,v rámci kterých je možné nahlédnout pod pokličku šperkařství a vyrobit si vlastní jednoduchý šperk. Od začátku roku 2019 je součástí týmu také Tereza Podová, která kromě šperků vede vršovickou dílnu/ obchůdek Bulmex a tvoří mozaiku pod značkou 2Mozaik a Zuzankou Liškovou, která pro Junu nejen navrhuje a vyrábí ale také i fotí.


Kategorie

Ženy > Šperky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace