Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Hrníčky / porcelán / keramika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRKlý e-shop
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Vinohrady
CVRK Orionka
CVRK Ostrava

> celkem foto (13)

Za značkou Grofova Design stojí zlatnice a grafička Pavlína Nilsson Grofová. Pavlína se k tvorbě šperků dostala již na střední sklářské škole, kde bylo hlavním materiálem sklo a vinuté perle. Od té doby se její styl, materiály i hodnoty stále vyvíjely a vše do sebe zapadlo v roce 2015...


...kdy se Pavlína ocitla ve Švédku. Ve Švédsku není možné uniknout vlivu Skandinávského designu, minimalismu a pozitivnímu vztahu k přírodě, všemu přirozenému a jednoduchému. Pavlína teď vyrábí šperky z drahých kovů a kamenů ze zodpovědných zdrojů. Pomáhá inspirovat lidi k nákupům nadčasových šperků z kvalitních materiálů, namísto levné bižu. Navrhuje šperky tak, aby byly milované, krásné a aby vydržely. Šperk je vlastně takový malý talisman, odrážející individualitu a ducha nositele. Do každé nové kolekce vkládá smysluplný příběh, který bude rezonovat.


Kategorie

Ženy > Šperky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Václavák

> CVRKlý e-shop

> CVRK Vinohrady

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace