Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Knihy
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (18)

Gaborka je česká designerská značka, která vytváří autorské oblečení pro děti, výbavičku a doplňky pro miminka a do jejich pokojíčků. Má za cíl vytvářet věci krásné, designové a přesto funkční a kvalitní, s ohledem na potřeby miminek a dětí. 


Designu a uměleckému řemeslu se věnuji již od studia na střední umělecké škole, kde byl design oděvu mým hlavním oborem. Studium jsem podpořila přípravnými kurzy na uměleckých konzervatořích. V následujících letech jsem studovala všeobecnou výtvarnou výchovu pro pedagogy.
V mé tvorbě se odráží i zkušenosti z částečného studia v Ústavu umění a designu ZČU. Při studiích jsem se věnovala zakázkové tvorbě společenských šatů a když jsem se sama stala maminkou, tak jsem svůj tvořivý potenciál začala obracet také k dětem.

Mým hlavním úkolem je tvořit.

Proto jsem vytvořila značku, pod kterou bych ráda prezentovala svůj umělecký pohled na svět, vytvářela věci stylové, nadčasové, ale i s jejich praktičností, aby se z nich mohli těšit maminky i jejich děti. Celá moje tvorba podporuje koncept „Slow fashion“. Nechci být továrnou na obrovské množství produktů, které nenacházejí své uplatnění. Samotný uživatel pak s těmito produkty nemá žádný vztah. A to není můj styl.

Promyšlený návrh, kvalitní materiál a ruční výroba, to je cesta výrobku o kterém víte kde, kdo a v jakých podmínkách ho vyrobil.
Těším se na Vás.
S láskou

Kategorie

Děti > Oblečení

Děti > Výbava pro miminka

Děti > Výbava do pokojíčku

Kde najdete moje zboží

> CVRK Ostrava

> CVRK Letná

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace