Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Knihy
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (10)

V autě mi cestou za mými sny neustále padala kabelka. A pak jsem zjistila, že nejsem jediná. Při účasti na škole smyku vesměs dámského osazenstva byla jedna ze zásadních otázek školitele: „Jak se zachováte v krizové situaci typu náhlé změny směru či prudkého zabrždění vozu?“ 


Téměř všechny zúčastněné jednohlasně odpověděly: „Chytnu si kabelku.“

Školitel v patřičném šoku doplnil: „ A kde ?“

Dámy: „Vedle mě, na sedadle spolujezdce.“

Školitel se stále větším neporozuměním: „A proč ???“

Dámy: „Aby mi nespadla a nevysypala se…!!!“ Školitel už téměř v kómatu: „ A co volant, brzdy,…??!!!!“

Dámy: „No to se taky stihne…“

O mnoho pádů kabelek a jejich obsahů dále, jsem se rozhodla splnit si své narozeninové přání, soustředit se na řízení více než na svou kabelku a nechat se obdarovat autosedačkou pro mou drahou polovičku (a manžel to není…). Současná nabídka trhu mě neoslovila, tak jsme se pustili do vývoje sami. Po více než roce se i vaše kabelka může vézt v organizéru na přední sedadlo spolujezdce. Bezpečně ji pohlídá, udrží ruce na volantu a pozornost na silnici.

Praktický, kvalitní, designový, český a hezký. Tvoříme z evropských materiálů od výrobců, kteří fungují převážně na obnovitelné zdroje (eko kůže, 100% česká ovčí plsť). Odpady z výroby poskytujeme chráněné dílně Metráž pro ženy v těžké sociální situaci.

Značka Friendi v autodoplňcích na vaše přání jede dál! Odpadkový koš, pánská, dětská, bezpečnostní varianta, nové materiály, barvy, kapsičky, vychytávky,… Organizér si můžete také půjčit na zkoušku do ostrého provozu. Za každou zpětnou vazbu, zkušenost, nebo příběh budeme rádi. Posune nás blíže k plnění vašich přání a to je náš cíl.


Kategorie

Dárky

Ženy > Doplňky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace