Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Vánoční dekorace
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop

> celkem foto (12)

Cesta mi ukázala, že tvoření jako takové je základ života a bez něj také nemohu být. Fantagira? To je tvorba šperků a obrazů s příběhem, o mé představě "statečných žen, které VÍ". Ví, že celý vesmír se spojí a vždy je podpoří, když to myslí samy k sobě s úctou a láskou. 


Mohou tak realizovat své sny, dělat svět krásným protože samy se cítí krásné.
Inspirovala mě pohádková princezna Fantagiró, nikdy se pro lásku v životě nevzdávala i přes nepřízeň osudu.
Tvořím pro Vás originální náhrdelníky, náušnice, prsteny. Kombinuji ručně sbírané a sušené rostliny, minerály (ruční brus), měď, pryskyřici či stříbrné drátky. Miluji barvy a proměny přírody, když se dotýkám hebkosti rostlin, z této lásky vznikl nápad. Když je zahaluji do krásné měděné skořápky, pak dokáži zvýraznit i ty nejjemnější žilky a linie rostlin. Proces tvobrby vyžaduje svůj dlouhý čas, je to trochu alchymie. Meď speciálně ošetřuji, je hypoalergenní a tak zcela bezzávadná pro kůži. Ode mne můžete mít autentické, čisté šperky zrozené z přírody, které navíc jsou tak kvalitní, že dlouho (věčnost) vydrží. :)

Kategorie

Ženy > Šperky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka

> CVRKlý e-shop

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace