Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Knihy
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (10)

Mé jméno je Eva Pikna Kudeljnjaková a žiju v Petřkovicích u Ostravy. V životě jsem dělala již ledasco a byla také ledaským. Ať již doopravdy či jen ve své fantazii. Aktuálně jsem však máma na mateřské, která když ukrojí kousek ze svého času, jde si číst, hrát improvizační divadlo nebo tvořit.


Mám ráda pestrost života... všechny ty inspirace ukryté okolo, ať už v lidech, věcech nebo přírodě. Jsem taková pozitivní krasomilka. Mám krásu ráda. Ráda ji tvořím, ráda ji pozoruji a ráda se jí i obklopuji. Dokonce bych i řekla, že krása je to, co vyživuje můj vnitřní svět. A kouzelné je na tom to, že se dá prakticky najít úplně ve všem. V řezu ovocného dřeva, seskupení ruměnic pospolných, listu, vůni jehličí, dětských očích, prvních malůvkách mého syna či zvláštně tvarovaném škraloupu na mlíce. Řekla bych, že se na mě přesně hodí to pořekadlo "Tak málo stačí ke štěstí...". Jo. Když je pro mne opravdu něco krásné, cítím jak se i můj vnitřní svět právě obohatil.

Šperky a obrazy dělám již dlouho. Měď mě učarovala před 20 lety a její cesta začínala tenkými drátky a jejich kroucením do spirál a meandrů. Drátky již nekroutím, ale měď jako materiál miluji stále. Nejčastěji jej nyní kombinuji s cínem a mosazí.

 

Kategorie

Ženy > Šperky

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Ostrava

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace