Odesílání...

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Doplňky
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Hrníčky / porcelán / keramika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRKlý e-shop
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Vinohrady
CVRK Orionka
CVRK Ostrava

> celkem foto (8)

Vystup z davu! Pořiď si originální podložku s dokonale vymazleným designem. Konec klouzání! Podložky skvěle drží pod zpocenýma rukama i na hladké podlaze. Objev kouzlo hebké, a přitom neklouzavé podložky na jógu a zažij úplně nový level své jógové praxe.


Jogamatka Dhaara je ta pravá parťačka pro každého, kdo nehodlá prosedět život na zadku a chce se pohnout z místa. Jasně, že jóga není jenom o kvalitní podložce, ale je to skvělé místo, odkud začít. Používáme recyklované a recyklovatelné materiály, žádné ftaláty, silikony, toxická lepidla ani jiné fujtajbly.

Než vypustíme nový kousek do oběhu, podrobíme ho zatěžkávacím testům na různých lekcích jógy, abyste dostali jen to nejlepší. Když jsme vymýšleli název značky našich jogamatek, inspirovali jsme se sanskrtským jménem Dhaara, které v překladu znamená nepřetržité plynutí. Je to taky jedno z mnoha jmen buddhistické bohyně hojnosti spojené s elementem země. Všechny materiály výrobků i obalů se v tomto duchu snažíme volit tak, aby co nejméně zatěžovaly životní prostředí.

Jóga otevírá kyčle i srdce.
Víš, že už od začátku věnujeme z každé prodané podložky 25 Kč organizaci Člověk v tísni? Lidské utrpení nám není lhostejné, jenže sami nedokážeme spasit celý svět. Bohužel. Proto jsme se rozhodli věnovat část zisku z prodeje svých výtvorů této sympatické organizaci. Člověk v tísni pohotově zasahuje v oblastech postižených přírodními katastrofami, válečnými konflikty a pomáhá v
místech, kde musí lidé žít v obtížných a nedůstojných podmínkách. Děkujeme, že můžeme.

Šperky
Magická síla spirituálních šperků z přírodního kamene rozzáří tvůj den. Ručně vázané prstýnky a náramky – to nejsou jen překrásné spirituální šperky. Minerály ti svým účinkem připomínají vlastnosti, které na sobě chceš zlepšit. Pokaždé, když si je nasadíš, přesně budeš vědět, kterým směrem se vydat.


Kategorie

Dárky

Kde najdete moje zboží

> CVRK Orionka

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace