Odesílání...

Náš CVRKlý e-shop v tuto chvíli spí a čeká na nový kabátek.

Designéři

Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Ostrava
CVRK workshopárna

> celkem foto (5)

Tvoříme dekorativní kruhy na dveře i do interiérů.
Baví nás upcycling a rády pro vás zajistíme "REVAZBU". 


Moc rády děláme věci jinak a rády přetváříme vzpomínky tak, aby znovu dělaly radost.
Náš unikátní koncept UPCYCLING S KYTKAMA dává rostlinám druhý život a oddaluje proces vyhazování.
Použité živé rostliny sbíráme z bio skládek a kompostáren, kde by jinak krásná a zdravá zeleň skončila časem pod hromadou chroští a díky nám udělá parádu ještě u tebe doma, než se dostane tam, kam patří. Snažíme se používat stabilizované a sušené květiny, které zajistí dlouhodobější trvanlivost věnce a prostřednictvím REVAZBY jsme schopny upcyclingovat (květiny, drátek, kruh - vše co je v dobrém stavu) naše věnce a přetvářet je na další krásné kousky.

Pokud vás už věnec dostatečně potěšil a chcete nový, máte možnost využít naši službu "REVAZBA". 
Věnec nám můžete vrátit a my vám rády ozdobíme kruh znovu za lepší cenu.
Při objednání věnce nezapomeňte zvolit variantu - "mám kruh".  Až vám přijde nový věnec, tak starý věnec (nejlépe tak jak je a my ho ještě využijeme ♻) můžete vložit do stejné krabice, ve které na vás bude čekat i etiketa na vrácení. Stačí pouze krabici zabalit, nalepit etiketu a bezplatně odnést do jakéhokoli podacího místa Zásilkovny.
Pokud už novou dekoraci nechcete, ale rádi se zapojíte do našeho koloběhu upyclingu s kytkama, tak ho můžete poslat na adresu Šárka Doskočilová, Mošnova 9, Praha 5, 15000.

Kategorie

Kde najdete moje zboží

> CVRK Letná

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím