Odesílání...

Udělejte radost CVRK dárkovým poukazemJarní otevírací doba
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2500 Kč!
V pátek 1.března otevřenou výjimečně všechny pražské CVRKy ve 12:00 hodin.

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Knihy
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (9)

Ona si mě moc přála a já si ji vybrala. Ona je Ivona a já Andrea. Jsme matka a dcera a kromě velké spousty jiných věcí nás spojuje i radost z tvoření. Tvořily jsme odjakživa, ale před pár lety, aniž bychom si to uvědomovaly, jsme vstoupily na cestu, která nás dovedla až sem.


Začalo to navlékáním titěrných korálků do sad náramků, kterých jsem na ruce nosila tolik, kolik jsem zrovna ten den potřebovala. Barevnou harmonii tónů prostřídávala kombinace přitahujících se protikladů, jednoduchost a střídmost oživovala jinakost použitého detailu… Byla to zábava! A když korálky nahradily přírodní minerální kameny, začalo to všechno dávat dokonalý smysl.

Nejen že jsou naše náramky krásné a rozdávají radost, ale energie minerálů a polodrahokamů navíc dává sílu – DARUJ SÍLU! Když navrhujeme a navlékáme náramky, v tu chvíli neexistuje čas ani hranice, jsou to jen chvíle, které trávíme v radosti, harmonii a s láskou. Poznaly jsme, že náhody neexistují a že vše má svůj smy

l. Proto jsme tady a připravujeme pro Vás náramky z minerálů, které jsou originální, osobité a jedinečné nejen ve svém designu, ale i v síle, kterou mají pro Vás připravenou. Chceme pomáhat tam, kde je třeba a těm, kdo hledají, nevzdávají se, potřebují a cítí. Snažíme se být tam, kde jste Vy!

Daruj sílu!


 

Kategorie

Ženy > Šperky

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace