Odesílání...

Udělejte radost CVRK dárkovým poukazem
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2500 Kč!

Designéři

Výběr kategorie
Ženy
Oblečení
Šperky
Doplňky
Muži
Oblečení
Děti
Oblečení
Výbava pro miminka
Hry a hračky
Výbava do pokojíčku
Dárky
Papírnictví
Přírodní kosmetika
Bytové doplňky
Svíčky
Zero waste
Dárkové poukazy
Placky / odznaky / brože
Vánoční dekorace
Do kuchyně
Designéři
Pomáháme
Místo prodeje
CVRK Václavák
CVRK Letná
CVRK Orionka
CVRK Ostrava
CVRKlý e-shop
CVRK workshopárna

> celkem foto (10)

Originální ručně šité dětské a dámské oblečení. Jsme mladá česká firma působící na našem trhu od roku 2021. Naše historie se však začala psát již mnohem dříve, ale tehdy jsme šili pouze pro rodinu a nejbližší přátelé. Naše kousky se začaly líbit a tak jsme si řekli, že naši práci posuneme dál a nabídneme naše výrobky i široké veřejnosti.


Naše tvorba se zaměřuje především na ty nejmenší, ale též na jejich maminky. Najdete u nás dětské tepláčky, mikinky, trička, šatičky, čepičky a nákrčníky. Nově jsme zařadili do sortimentu i pyžámka a bodýčka pro miminka. Látky pečlivě vybíráme tak, aby byly příjemné na nošení a nenáročné na údržbu. Některé kousky u nás najdete po celý rok, některé jen sezonně (např. zateplené softshellové bundy a kalhoty).

Maminky si u nás také přijdou na své. Nabízíme slušivá dámská trička, pohodlné mikiny a mikinové šaty, sukně a veselé čelenky do vlasů. Díky širokému výběru barev a vzorů a šití přímo na zakázku máte jedinečnou možnost sladit sebe i své děti do stejného oblečení třeba na rodinné focení nebo slavnostní události jako jsou oslavy narozenin, svatby aj.

Kategorie

Děti > Oblečení

Ženy > Oblečení

Kde najdete moje zboží

> CVRK Václavák

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Souhlasím

Další informace